Zacznij wreszcie żyć, kobieto!

Jako kobiety przechodzimy przez różne etapy naszego życia, w których definiujemy i rozwijamy nasz potencjał i nasze mocne strony. Jednak nie wszystkie z nas osiągają ten stan spełnienia. Mamy tendencję do pozwalania, aby życie przelatywało nam przez palce.

Uświadomienie sobie tego aspektu doprowadzi nas do stworzenia pełniejszego i szczęśliwszego życia. Dlatego, żyj! Żyj kobieto!

Można powiedzieć, że krótko mówiąc, istnieją trzy typy kobiet… Z którą się identyfikujesz?
Trzy typy kobiet zostały zbadane przez terapeutów i psychologów, definiując je w następujący sposób:

1. Zadowolona kobieta

Czuje się zadowolona z życia, które prowadzi. Czuje, że to, co musiała przeżyć, było dzięki łasce losu. Nie ma wielkich aspiracji. Pozwala życiu lecieć i przemijać. Jej miłość własna i poczucie własnej wartości są na dość niskim poziomie.

2. Urażona kobieta

Ta kobieta nie była w stanie przezwyciężyć pewnych problemów życiowych. Jest ona zakorzeniona w urazie, byciu ofiarą, poczuciu winy i urazie. Nie wie, jak rozpoznać umiejętności, więc ich nie używa. Jej miłość własna jest praktycznie zerowa

3. Pełna kobieta

Jest szczęśliwą kobietą! I nie oznacza to, że nie doznała niepowodzeń i smutnych sytuacji w swoim życiu. Rozumie, że przeszłość składa się z lekcji, które dają nam niezbędny wzrost.

Pełna kobieta nie jest uzależniona od przeszłości, nie jest ofiarą. Wyraźnie rozumie, że złe i dobre doświadczenia życiowe są użytecznymi lekcjami dla jej osobistego rozwoju. Rozwija ona ważne zasoby dla swojego życia. Pełna kobieta rozwija kompetencje, umiejętności i zdolności. Stale się uczy i będzie się uczyć każdego dnia. Jest szczęśliwą kobietą, która uważa szczęście za naukę i decyzję.

Kobieto, pamiętaj, że nalepsze dla twojego życia dopiero nadejdzie! Nie lekceważ siebie, kochaj siebie i doceń siebie! Szukaj spełnienia, staraj się być szczęśliwa… Odkryj, kim jesteś, żyjąc w pełni!